Потребителски рейтинг: 4 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивна
 

 

 

График за консултации

През 2 учебен срок на 2019/2020 учебна година

 

Български език и литература

Андон Андонов               -  Сряда -  12:10 ч. -12:50 ч.

Марио Маджиров           -  Петък  -  12:10 ч. -12:50 ч.

 Ани Бонева                     -  Сряда  - 13:00 ч. -13:40 ч.

Антония  Полименова      -  Сряда  -  12:10 ч. -12:50 ч.

Математика

Веселина Дамянова   - Сряда   -  12:10 ч. - 12:50 ч. в  224 каб.

Адриан Андреев     - Четвъртък -  12:10 ч. – 12:50 ч. 

Даниела Алексиева   - Вторник  -  13:00 ч. – 13:40 ч.

Даниела Кръстева    - Вторник   - 12:10 ч. – 12:50 ч.                

Ваня Станкова      -  Петък - 13:00 ч.

Валя Тонева                     - Понеделник - 12:10 ч. – 12:50 ч.

Английски език

Надя Велева                    -  Петък  - 12:10 ч. - 12:50 ч.

Силвия Георгиева           -  Петък  - 12:10 ч. - 12:50 ч.

Немски език

Милена Бозукова            - Четвъртък - 12:10 ч. – 12:50 ч.

История и цивилизации

Тони Вълчев                     - Четвъртък - 12:10 ч. – 12:50 ч.

География и икономика

Радослав Кьосев              -  Петък  -  12:10 ч. – 12:50 ч.

/по желание на учениците, консултации могат да се провеждат и в други дни в зависимост от заетоста на преподавателя/

Биология ,  Човекът и природата

Боряна Чакмакова              -  Четвъртък  - 12:10 ч. – 12:50 ч. в 235 каб.

Физика,   Човекът и природата

Вера Николова                     - Понеделник - 12:10 ч. – 12:50 ч.

            Химия, Човекът и природата

 

Станка Ковачева                 -  Четвъртък  - 12:10 ч. – 12:50 ч.

 

График с консултации

1 срок 2019/2020 учебна година

 

Седмичен график

 

Стела Найденова

Виктория Русева

 

Мартина

Качакова

Вера Якимова

 

Маргрета Тенекеджиева

Четвъртък  от 12:00-12:35

Понеделник

от 12:00-12:35

Четвъртък

от 12:30-13:05

Четвъртък от 12:00-12:35

Четвъртък  от

12:00-12:35

 

Дарина Йовчева

Сряда и Петък

12:00-12:35

Силвия Пешева

Вторник и Петък

12:00-12:35

Таня Христова

Понеделник

13:00-13:40

Сряда 12:30:13:10

Юлия Иванова

Сряда и Четвъртък

От 12:30-13:10

 

Галина Горанова

Четвъртък от11:20-11:55

Петък

12:00-12:40

 

Нина Пирнарева

Понеделник от 12:50-13:30

Здравка Тончева

Сряда от 12:40-13:20

Лина Бъчварова

Понеделник

от 12:40-13:20

Марияна Ивайлова

Четвъртък от

12:45-13:25

Теодор Мушанов

Понеделник

12:50-13:30

 

Мария Сарийска

Четвъртък

12:45-13:25

Теменужка Войнова

Четвъртък

12:45-13:25

Василена Василева

Петък

12:45-13:25

Иванина Петранова

Понеделник от18:10-18:50

Весела Цветанова

Вторник и Четвъртък 12:45-13:25

Английски език

Мариана Лалчева

Вторник

от 12:45-13:25

/първи клас/

Марияна Лалчева

Вторник

от 12:45-13:25

/трети клас/

Виолета Терзиева

Вторник

12:00-12:40

/ втори и трети клас/

Виолета Терзиева

Четвъртък 12:00-12:40

/Четвърти клас/

 

Татяна Христова

Понеделник

13:00-13:40

Сряда 12:30:13:10