Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

 

График за консултации

II срок на 2018/2019 учебна година

 

 

Седмичен график

 

Дарина Йовчева

Силвия Пешева

 

Татяна Христова

 

Юлия

 Иванова

 

Галина Горанова

 

Петък  от 18:10-18:40

Сряда

От 18:10-18:40

Четвъртък

от 18:10-18:40

Сряда

от 13:15-13:50

Петък  от

18:10-18:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нина Пирнарева

Петък от 13:15-13:50

Здравка Тончева

Сряда от 13:05-13:40

Лина Бъчварова

Понеделник от

13:05-13:45

Марияна Ивайлова

Сряда

от 13:05-13:45

Теодор Мушанов

Четвъртък от 13:05-13:45

 

 

 

 

 

 

Мария Сарийска

Понеделник от 18:10-18:50

Теменужка Войнова

Понеделник от 18:10-18:50

 

 

Василена Василева

Понеделник

от 12:30-13:10

Иванина Петранова

Четвъртък от

12:30-13:10

Весела Цветанова

Сряда от

13:10-13:50

 

 

 

 

 

 

 

Седмичен график

 

 

 

 

 

 

Стела Найденова

Сряда от

12:00-12:40

Виктория Русева

Сряда

 от 18:10-18:50

 

Станка Ковачева

Сряда от 18:10-18:50

Вяра Якимова

Четвъртък от 18:10-18:50

Маргрета Тенекеджиева

Понеделник от 18:10-18:50

Английски език

Мариана Лалчева

Сряда

от 13:10-13:50

/втори клас/

 

Марияна Лалчева

Четвъртък

 от 13:10-13:50

/четвърти клас/

Виолета Терзиева

Понеделник

от12:30-13:10

/трети клас/

 

 

Виолета Терзиева

Сряда от 12:30-13:10

/четвърти клас/

 

Татяна Христова

Четвъртък от

12:00-12:40

 

 

График за консултации

II срок на 2018/2019 учебна година

 

Български език и литература

Андон Андонов              - понеделник   13:15 

Марио Маджиров           - сряда  13:10

 Ани Бонева                   - четвъртък   19:00 -19:30

Антония  Полименова     - петък   13:10

Математика

Веселина Дамянова        - понеделник  12:45 

Адриан Андреев             - сряда  13:10

Даниела Алексиева        - понеделник – 18:50

Даниела Икономова       - сряда  13:10

Валя Тонева                  - понеделник  12:45 

Английски език

Надя Велева                  - четвъртък  12:30 -13:10 

Силвия Георгиева          - понеделник  13:10 

Немски език

Милена Бозукова            - сряда  12:45

История и цивилизации

Тони Вълчев                   - сряда  13:00 

География и икономика

Радослав Кьосев             - понеделник  13:10 – 13:50

Биология ,  Човекът и природата

Боряна Чакмакова           - сряда  13:00

Физика,   Химия,   Човекът и природата

Вера Николова                - сряда  13:10 – 13:50

 

/по желание на учениците, консултации могат да се провеждат и в други дни в зависимост от заетостта на преподавателя/