Потребителски рейтинг: 3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

 

 

График с консултации

Първи срок 2020/2021 учебна година

 

Седмичен график

 

Елена Мъжкарова

Иванина Петранова

Василена Василева

Весела Макшутова

Теменужка Войнова/

Теодора Мотева

Вторник

от 12:10-12:45

Сряда

От 11:55-12:25

Петък

от 12:20-12:55

Петък

от 12:20-12:55часа

Понеделник

от 12:40 -13:15

Четвъртък

12:40-13:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стела Найденова

Четвъртък от 12:00-12:35

Виктория Русева

Четвъртък от 11:55-12:25

Мартина Качакова

Вторник от

11:55-12:25

Вяра Якимова

Четвъртък от11:55-12:25

Маргрета Тенекеджиева

Четвъртък от11:55-12:25

 

 

 

 

 

Дарина Йовчева

Сряда

 от 12:45-13:30

Силвия Пешева

Понеделник от 12:45-13:20

 

 

Татяна Христова

Сряда

от 13:00-13:40

Юлия Иванова

Сряда от

13:00-13:40

Галина Горанова

Сряда

от 13:00-13:40

 

 

 

 

 

 

 

Седмичен график

 

 

 

 

 

 

Нина Пирнарева

Петък

от12:45-13:20

Здравка Тончева

Понеделник

от11:45-12:25

 

Лина Бъчварова

Петък от11:45-12:25

Марияна Ивайлова

Петък

 от12:45-13:20

Теодор Мушанов

Петък

 от12:00-12:40

Английски език

Марияна Лалчева

Вторник от 12:00-12:40

 

 

Милена Бузукова

Петък

13:00-13:40

Виолета Терзиева

Петък

От12:00-12:40

/трети клас/

 

 

 

Татяна Христова

Четвъртък от

13:00-13:40

 

 

График за консултации

През 1 учебен срок на 2020/2021 учебна година

 

Български език и литература

Антон Андонов          -   вторник от 18:00 ч.

Ани Бонева                 -   сряда от 19:00 ч.

Антония  Полименова  - сряда от 19:00 ч.

Йорданка Недялкова   -   четвъртък  от 17:00 ч.- 6д ; от 18:00 ч.- 5 г, д 

Марио Маджиров        -  сряда  от 17:30 ч.  

 

Математика

Веселина Дамянова  -  четвъртък  от 18:30 ч.

Адриан  Андреев       -   сряда  от  18:00 ч.

Даниела  Алексиева   -  понеделник  от 17:00 ч.

Даниела  Кръстева     -  понеделник  от 17:20 ч.7 клас;  сряда от 17:20 ч. 5 клас

Ваня Станкова            -  вторник от 17:00 ч.

Максимка Костова      - вторник от 18:30 ч. 5 клас

 

           Информационни технологии

Методи Николов        - понеделник  19:00 ч.

 

Английски език

Надя Велева           -  понеделник  от 17:20 ч.

Силвия Георгиева  -  четвъртък  от 17:20 ч.

 

Немски език

Милена Бозукова   - петък  от 17:30 ч.

 

История и цивилизации

Тони Вълчев           -  петък от  17:00 ч.

 

География и икономика

Радослав Кьосовски  -  петък от  17:00 ч.

 

Биология ,  Човекът и природата

Боряна Георгиева-Чакмакова  -  сряда от 18:00 ч.-5 клас; от 18:30 ч.-7 клас

 

Физика,   Човекът и природата

Вера Николова     -  понеделник  19:00 ч.

 

                 Химия,    Човекът и природата  

Станка   Ковачева  -   четвъртк  18:00 ч.