Олимпиади и състезания

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЩИНСКИЯ КРЪГ

НА ОЛИМПИАДАТА ПО ХИМИЯ                                                                

Име, презиме, фамилия

Резултати

 

1

Аннемари Изабел Екселънт

93,00

2

Ема Емилова Рачева

83,00

3

Х112ОУ001

81,00

4

Иван Владимиров Владимиров

81,00

5

Давид Кеворк Кайкчиян

80,00

6

Калина Николаева Василева

71,00

7

Кирил Кирилов Доков

70,00

8

Димитър Георгиев Ковачев

69,50

9

Рая Руменова Артъчка

64,00

10

Ния Ивайлова Чипинска

63,50

11

Рая Радославова Христова

63,50

12

Васил Светослав Вушев

64,00

13

Камен Ценов Аргиров

58,00

14

Божидар Радославов Трифонов

56,00

15

Юлиян Момчилов Хвърчилков

56,00

16

Виктор Ивелинов Косев

50,50

17

Кристиян Димитров Проев

48,50

18

Х112ОУ002

45,50

19

Илиян Христов Иванов

40,00

20

Петя Николова Карова

39,50

21

Радостина Любомирова Славова

34,50

 

 

ДОПУСНАТИ ДО ОБЛАСТЕН КРЪГ 

НА ОЛИМПИАДАТА ПО ХИМИЯ- 11.02.2023 г.

 

Име, презиме, фамилия

Резултати

 

1

Аннемари Изабел Екселънт

93,00

 

2

Ема Емилова Рачева

83,00

 

3

Х112ОУ001

81,00

 

4

Иван Владимиров Владимиров

81,00

 

5

Давид Кеворк Кайкчиян

80,00

 

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЩИНСКИЯ КРЪГ

    НА ОЛИМПИАДАТА ПО ФИЗИКА

Име, презиме, фамилия

Резултат

1

Ф 01 112ОУ 001

30т.

2

Камен Ценов Аргиров

30т.

3

Кристиян Боянов Алексиев

30т.

4

Давид Кеворк Кайкчиян

28,5т.

5

Самуил Николаев Анастасов

28,5т.

6

Юлиян Димитров Костадинов

28,5т.

7

Виктор Ивелинов Великов

22,5т.

8

Марио Мариянов Георгиев

20,5т.

9

Александър Борисов Шопов

18,5т.

10

Виктория Георгиева Иванова

16т.

11

Кристиян Димитров Проев

9,5т.

12

Калоян Димитров Попов

3,5т.

 

ДОПУСНАТИ ДО ОБЛАСТЕН КРЪГ

НА ОЛИМПИАДАТА ПО ФИЗИКА - 18.02.2023 г.

Име, презиме, фамилия на ученика

Резултат

1

Ф 01 112ОУ 001

30т.

2

Камен Ценов Аргиров

30т.

3

Кристиян Боянов Алексиев

30т.

4

Давид Кеворк Кайкчиян

28,5т.

5

Самуил Николаев Анастасов

28,5т.

6

Юлиян Димитров Костадинов

28,5т.

7

Виктор Ивелинов Великов

22,5т.

8

Марио Мариянов Георгиев

20,5т.

 

 

 

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

 

Участници, класирани за областния кръг на олимпиадата по география и икономика за учебната 2022/2023 г.

       

1

Деян Илиев Цеков

80

5

2

Марко Петков Несторов

94

5

3

Кристиан Георгиев Белчев

98

6

4

Емил Яворов Митков

84

6

5

Максим Бориславов Ангелов

84

6

6

Теодора Мария Радославова Радева

80

6

7

Анастасия Иванова Неделчева

81

6

8

Никола Станимир Дамянов

85

6

9

Самуил Христов Русев

76

6

10

Николай Иванов Стоилов

94

6

11

Явор Красенов Фердинандов

91

6

12

Антон Ивов Масларов

96

7

13

Николай Маринов Димов

88

7

14

Божидар Стефанов Манолов

76

7

15

Божидар Радославов Трифонов

89

7

16

112-018

90

7

17

Мария Живило

78

7

       

Ученици от 112 ОУ "Стоян Заимов", участници в общинския кръг на олимпиадата по география и икономика за учебната 2022/2023 г.

       

1

Елефтерия Евстратиос Хадживасилиаду

59

5

2

Деян Илиев Цеков

80

5

3

Марко Петков Несторов

94

5

4

Лея Бенвенути

68

5

5

Мари Мирославова Иванова

48

5

6

Кристиан Георгиев Белчев

98

6

7

Емил Яворов Митков

84

6

8

Максим Бориславов Ангелов

84

6

9

Теодора Мария Радославова Радева

80

6

10

Анастасия Иванова Неделчева

81

6

11

Берк Митхат Мехмед

52

6

12

Никола Станимир Дамянов

85

6

13

Самуил Христов Русев

76

6

14

112-017

69

6

15

Боил Стефанов Стефанов

71

6

16

Николай Иванов Стоилов

94

6

17

Явор Красенов Фердинандов

91

6

18

Антон Ивов Масларов

96

7

19

Николай Маринов Димов

88

7

20

Божидар Стефанов Манолов

76

7

21

Божидар Радославов Трифонов

89

7

22

112-018

90

7

23

Мария Живило

78

7

24

112-019

25

7

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЩИНСКИЯ КРЪГ

НА ОЛИМПИАДАТА  „ЗНАМ И МОГА“ – 4.клас

Име, презиме, фамилия

Резултат

1

Ния Цветелинова Михайловска

42

2

Светозара Михайлова Дочева

42

3

Никола Бориславов Николов

38,5

4

112ОУ_001

37,75

5

Анна Владимирова Гачева

36,25

6

Георги Миленов Георгиев

35,25

7

Стефани Емилова Неделчева

35,25

8

Пресиана Красимирова Маринова

34,5

9

Христеа Николаева Ангелова

34

10

Симеон Атанасов Шопов

33,5

11

Деян Яворов Райчев

33

12

Павел Димитров Георгиев

33

13

Елена Вангелис Василиаду

32,25

14

Анна Никол Петрова Климентова

31,75

15

Теодор Роберт Хамес

31,5

16

Калин Емилов Трифонов

31

17

112ОУ_004

30,5

18

Симеон Мартинов Сираков

30,5

19

Христина Петрова Петрова

30

20

112 ОУ_005

29,75

21

Михаил Георгиев Куртев

28,75

22

Ивайло Борисов Колев

28,5

23

Анджела Валентинова Витанова

28,25

24

112ОУ_002

28,25

25

Мария Антониева Василева

28

26

Александър Панайотов Хаджинедев

27,5

27

Деа Крумова Рангелова

27

28

Живко Мартинов Генчев

26

29

Ивайла Ивайлова Коева

25

30

Тайс Йордан Стефан Бендерс

24,75

31

Никол Пламенова Джугларска

24,5

32

Александър Валентинов Желев

24

33

Гергана Бориславова Димитрова

23,75

34

112ОУ_003

23

35

Ана Мария Владислав Георгиева

21,5

36

Валенсиа Валентинова Николаева

19,5

37

Катерина Петрова Петрова

18,5

38

Даная Христова Николова

18

 

 

ДОПУСНАТИ ДО ОБЛАСТЕН КРЪГ

НА ОЛИМПИАДАТА „ЗНАМ И МОГА“ - 25.02.2023 г.

 

 

Име, презиме, фамилия

Резултат

1

Ния Цветелинова Михайловска

42

2

Светозара Михайлова Дочева

42

3

Никола Бориславов Николов

38,5

 

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Класирани за областния кръг ученици от 112 ОУ и техните резултати за учебната 2022/2023 година

       

 

 

Брой точки

Клас

1

Самуил Христов Русев

65

6

2

Никола Владимиров Златарски

61

7

3

Александър Яворов Стефанов

65

7

       

Участници в общинския кръг на олимпиадата по история в 112. ОУ за учебната 2022/2023 година

       

 

 

Брой точки

Клас

1

Елефтерия Евстратиос Хадживасилиаду

14

5

2

Дара Лъчезарова Сярова

14

5

3

София Стефанова Кючукова

51

5

4

Максим Бориславов Ангелов

46

6

5

Тедора Мария Радославова Радева

41

6

6

Самуил Христов Русев

65

6

7

112-013

28

6

8

112-014

52

6

9

Борис Александров Маслинков

53

6

10

Ема Дончева Лисийска

39

6

11

Виктория Георгиева Иванова

17

7

12

Никола Владимиров Златарски

61

7

13

Александър Борисов Шопов

46

7

14

Александър Яворов Стефанов

65

7

Контакти